Beik SmartLife WT004
Wi-Fi 4× zásuvka

Chytrá Wi-Fi zásuvka s možností ovládání čtyř elektrických spotřebičů a čtyř zařízení s rozhraním USB.

Detailní popis produktu
Wi-Fi zásuvka Beik SmartLife RSH-WT004 umožňuje po propojení s mobilní aplikací připojit, sledovat a ovládat tak můžete až čtyři na sobě nezávislé elektrospotřebiče vyžadující napájení střídavým proudem o napětí 100 - 240V, ale i mobilní zařízení napájené prostřednictvím klasických USB portů.

Tyto porty v provedení USB-A dovolí snadno připojit a nabíjet mobilní telefony, tablety, chytré hodinky, reproduktory či cokoli dalšího. Prostřednictvím mobilní aplikace pak můžete velmi snadno tato zařízení vypnout nebo zapnout kdykoli budete potřebovat ať již jste doma, nebo na druhém konci republiky. Ovládat je možné všechny USB porty současně. 

Chytrá aplikace nabízí mnoho užitečných funkcí specifických pro toto zařízení, mezi kterými vyniknou především tyto:

časované vypnutí (pro každou zásuvku můžete nastavit dobu, za jakou se vypnou)
plánované zapnutí a vypnutí (pro každou zásuvku si můžete nastavit časy, ve kterých se automaticky budou zapínat a vypínat)
Mimo toho nabízí dokonalé možnosti domácí automatizace, jejímž prostřednictvím můžete automaticky ovládat zapínání a vypínání jednotlivých spotřebičů podle událostí zaznamenaných jinými zařízení z rodiny Beik SmartLife anebo naopak na základě stavu jednotlivých zásuvek ovládat zařízení ostatní.

To vše nastavíte v přehledné a plně lokalizované mobilní aplikaci dostupné jak pro zařízení s mobilním operačním systémem Android, tak i na jablečných zařízeních se systémem iOS.

Aplikaci také není cizí integrace s externími chytrými asistenty: můžete ji propojit se systémy Apple Siri, Google Home, Amazon Alexa nebo s otevřeným automatizačním systémem IFTTT.

Délka přívodního kabelu je 180 cm, tudíž je velmi snadno umístit na vhodné místo. Tělo z elegantního bílého plastu pak neudělá ostudu ani v moderním designovém interiéru.

Specifikace

ParametrÚdaj
KategorieChytrá domáctnost
Záruka2 roky
Frekvence WiFi2,4GHz
Maximální zátěž10A
Rozsah napájení100 - 240V

Položte nám dotaz či poptávku

Telefon / Email

725 325 271
info@satomar.cz
www.beik.cz

Firma

Satomar, s.r.o.
IČO: 29201586
DIČ: CZ29201586

Adresa

Karlova 37
614 00 Brno
Česká Republika