Beik SmartLife WS020
Wi-Fi zásuvka

Chytrá Wi-Fi zásuvka s možností on-line sledování spotřeby připojeného zařízení.

Detailní popis produktu
Wi-Fi zásuvka Beik SmartLife RSH-WS020 umožňuje po propojení s mobilní aplikací ovládat zapnutí a vypnutí připojeného elektrospotřebiče. Je malá a skladná, tudíž ji můžete bez problémů připojit do běžné dvojzásuvky či prodlužovací šňůry bez toho, aby překážela ostatním připojeným zařízením. Je skvělé, že do této zásuvky můžete zapojit libovolné zařízení vyžadující napětí mezi 100 - 240 V a rázem jej proměnit v dálkově ovládatelné.

A to ještě není vše: díky praktickému tlačítku přímo na těle zásuvku ji můžete ovládat i ručně bez toho, abyste měli v ruce telefon!

Chytrá aplikace nabízí mnoho užitečných funkcí specifických pro toto zařízení, mezi kterými vyniknou především tyto:

časované vypnutí (pro svou zásuvku můžete nastavit dobu, za jakou se vypnou)
plánované zapnutí a vypnutí (pro svou zásuvku si můžete nastavit časy, ve kterých se automaticky budou zapínat a vypínat)
Mimo toho nabízí dokonalé možnosti domácí automatizace, jejímž prostřednictvím můžete automaticky ovládat zapínání a vypínání jednotlivých spotřebičů podle událostí zaznamenaných jinými zařízení z rodiny Beik SmartLife anebo naopak na základě stavu jednotlivých zásuvek ovládat zařízení ostatní.

To vše nastavíte v přehledné a plně lokalizované mobilní aplikaci dostupné jak pro zařízení s mobilním operačním systémem Android, tak i na jablečných zařízeních se systémem iOS.

Aplikaci také není cizí integrace s externími chytrými asistenty: můžete ji propojit se systémy Apple Siri, Google Home, Amazon Alexa nebo s otevřeným automatizačním systémem IFTTT.

Specifikace

ParametrÚdaj
KategorieChytrá domáctnost
Záruka2 roky
Frekvence WiFi2,4GHz
Maximální zátěž16A
Rozsah napájení100 - 240V

Položte nám dotaz či poptávku

Telefon / Email

725 325 271
info@satomar.cz
www.beik.cz

Firma

Satomar, s.r.o.
IČO: 29201586
DIČ: CZ29201586

Adresa

Karlova 37
614 00 Brno
Česká Republika