Beik SmartLife WS007
Wi-Fi zásuvka

Chytrá Wi-Fi zásuvka s možností on-line ovládání připojeného elektrospotřebiče.

Detailní popis produktu
Wi-Fi zásuvka Beik SmartLife RSH-WS007 umožňuje po propojení s mobilní aplikací ovládat zapnutí a vypnutí připojeného elektrospotřebiče. Je skvělé, že do této zásuvky můžete zapojit libovolné zařízení vyžadující napětí mezi 100 - 240 V a rázem jej proměnit v dálkově ovládatelné.

A to ještě není vše: díky praktickému tlačítku přímo na těle zásuvku ji můžete ovládat i ručně bez toho, abyste měli v ruce telefon!

Chytrá aplikace nabízí mnoho užitečných funkcí specifických pro toto zařízení, mezi kterými vyniknou především tyto:

časované vypnutí (pro svou zásuvku můžete nastavit dobu, za jakou se vypnou)
plánované zapnutí a vypnutí (pro svou zásuvku si můžete nastavit časy, ve kterých se automaticky budou zapínat a vypínat)
Mimo toho nabízí dokonalé možnosti domácí automatizace, jejímž prostřednictvím můžete automaticky ovládat zapínání a vypínání jednotlivých spotřebičů podle událostí zaznamenaných jinými zařízení z rodiny Beik SmartLife anebo naopak na základě stavu jednotlivých zásuvek ovládat zařízení ostatní.

To vše nastavíte v přehledné a plně lokalizované mobilní aplikaci dostupné jak pro zařízení s mobilním operačním systémem Android, tak i na jablečných zařízeních se systémem iOS.

Aplikaci také není cizí integrace s externími chytrými asistenty: můžete ji propojit se systémy Apple Siri, Google Home, Amazon Alexa nebo s otevřeným automatizačním systémem IFTTT.

Specifikace

ParametrÚdaj
KategorieChytrá domáctnost
Záruka2 roky
Frekvence WiFi2,4GHz
Maximální zátěž10A
Rozsah napájení100 - 240V

Položte nám dotaz či poptávku

Telefon / Email

725 325 271
info@satomar.cz
www.beik.cz

Firma

Satomar, s.r.o.
IČO: 29201586
DIČ: CZ29201586

Adresa

Karlova 37
614 00 Brno
Česká Republika